Partneri:

Vítame vás na stránke študentskej spoločnosti TOFU.

TOFU. Na jednej strane japonská špecialita, ktorá je vhodná na konzumáciu za každých okolností. Experti odporúčajú konzumovať syr tofu pri všetkých diétach a je výbornou stravou aj pre ľudí trpiacich na obezitu, kardiovaskulárne choroby, atď.

Na druhej strane je TOFU študentskou spoločnosťou pri Gymnáziu Trebišovská 12.Bola založená v rámci projektu, ktorý je pod záštitou Junior Achievement Slovensko,n.o. Čo spája spoločnosť TOFU a syr okrem rovnakého názvu? Spája ich to, že sú vhodné naozaj pre každého konzumenta.

Syr tofu pri bezlepkovej diéte a iných chorobách, ktoré obmedzujú konzumáciu istých potravín a produkty spoločnosti TOFU sú pre každého vďaka svojej variabilite prostredníctvom rôznych návrhov na zlepšenia od zákazníkov apod.

Každý si príde na svoje: počúvame jednotlivé postrehy zákazíkov a naša odozva je viditeľná prostredníctvom skvalitnenia výrobku.

To je naša spoločnosť TOFU – Things only for U. Každý zákazník je pre nás jednotlivec, ktorý má individuálne požiadavky. Veď názov našej spoločnosti hovorí za seba.